Trenerzy

Mamy zaszczyt współpracować z prawdziwymi mistrzami w swoim fachu.

Przemysław Kutnyj

Przemysław Kutnyj

Właściciel Dobrej Mowy i trener od 2007 roku, mówca, mentor TEDx. Przez kilkanaście lat pracował jako menedźer PR; wykładowca Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej oraz Uniwersytetu Pomorskiego na podyplomowych studiach MBA.

Jego obszary specjalizacji to: wystąpienia publiczne i prezentacje, storytelling, poprawna i esencjonalna polszczyzna, typy zachowań DISC oraz ich zastosowanie w obsłudze klienta czy rozwiązywaniu sytuacji konfliktowych, asertywność i informacja zwrotna. 

Trener biznesu, coach, certyfikowany konsultant MaxieDISC.

Mistrz Polski w Przemówieniach Humorystycznych Toastmasters International oraz Mistrz w Międzynarodowym Konkursie Mów tej organizacji na poziomie europejskim.

Autor książek: “Sztuka autoprezentacji i wystąpień publicznych”, wyd. PWN;
“Jak być zabawnym, a nie śmiesznym. Przewodnik po dobrej rozmowie w pracy, w domu, w życiu”, wyd. Helion 2022; Szkoła retoryki. Jak przekonująco przemawiać, dyskutować i pisać, wyd. Helion 2024.

Justyna Szumińska

Certyfikowany Moderator Design Thinking z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym w międzynarodowych organizacjach: Dell, McCormick, Alexander Mann Solutions, mBank. 

Pasjonatka rozwoju osobistego oraz lifelong learning. Organizatorka lokalnych społeczności TEDx oraz LinkedinLocal. 

Wieloletni członek Toastmasters International-międzynarodowej organizacji zrzeszającej mówców oraz liderów. 

Absolwentka SGH, Politechniki Łódzkiej.

Ilona Brzozowska

Ilona Brzozowska

Pierwsza kolorystka biznesu, stylistka  marki osobistej i manager ds. wizerunku.

Ilona odciąża od decyzji podczas tworzenia indywidualnie dobranej garderoby. Pomaga freelancerom i przedsiębiorcom, którzy chcą się czuć bardziej pewni siebie, zarabiać więcej i mieć więcej czasu. Tworzy dla nich spójny wizerunek, który przyczynia się do wzrostu zaufania ich klientów i partnerów biznesowych. 

Ma niezwykły dar motywowania, inspirowania do zmian oraz przekazywania wiedzy w jasny i lekki sposób. Możesz zatem liczyć na swobodną atmosferę, ciągłą interakcję i doświadczenie, po którym już zawsze będziesz widział kolory w precyzyjny sposób.

Magdalena Kędzia

Trener biznesu, mentor EMCC certyfikowany coach indywidualny i grupowy, team coach VCC. Asesor ACDC. Trener certyfikowany i partner FRIS. Mentor i trener konsultantów MaxieDISC. Konsultant biznesowy MaxieDISC. Certyfikowany coach metody Sandplay Coaching. W międzynarodowej organizacji Toastmasters International uczącej wystąpień publicznych zdobyła dwukrotnie najwyższe odznaczenie DTM jako jedyna osoba w Polsce. Jest również zdobywczynią wicemistrzostwa Polski w wystąpieniach improwizowanych w TMI w 2018 roku.

Wykładowca akademicki. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu komunikacji interpersonalnej, sprzedaży, zarządzania, wystąpień publicznych, coachingu i mentoringu. Prowadzi kursy dla przyszłych trenerów Trener Biznesu Online.

Ponad 5000 h spędziła na sali szkoleniowej i  przeszkoliła ponad 4500 osób. 

Współpracowała z  takimi firmami jak Inpost S.A., JOART S.A., GE Poland, Meble Wójcik Sp. z o.o., Plastique Sp. z o.o., Urząd Miasta Gliwice, Collegium Da Vinci w Poznaniu, Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu i wiele innych.,

Magdalena Kędzia
Marek Ochmański

Marek Ochmański

Trener ze specjalnością negocjacje kupieckie i matematyka handlowa.

Ukończył: SGH, Kurs Trenerów Biznesu na Akademii Leona Koźmińskiego, Neuroprzywództwo na Uczelni Łazarskiego. Uczy negocjacji od ponad 10 lat.

Doświadczenie zawodowe w sprzedaży: Inter-Vion S.A. • Dyrektor Sprzedaży i Marketingu ds. kluczowych Klientów, Biz Lab prowadzenie szkoleń, dyrektor sprzedaży • Kompania Piwowarska S.A. – p.o. Dyrektora Działu ds. Klientów Kluczowych • Brau Union Polska Sp. z o.o. – National Key Account Manager

Doświadczenie zawodowe w zakupach • Polbita Sp. z o.o. (Drogerie Natura) Zastępca Dyrektora ds. Zakupów • HIT Centrala Polska Sp. z o.o. kupiec